Čištění koberců, sedaček a čalounění mokrou cestou.

Základní informace o službě čištění koberců: 

-   Tlaková jednotka Kärcher i čistící prostředky jsou vyvinuty k hloubkovému účinku. Jsou šetrné  k vláknům i struktuře koberce.

-   Při pečlivém čištění s extraktorem Vám z koberce odstraníme maximální množství nečistot, skvrn, špíny pevné i vsáklé.

-   Provedeme regeneraci a omlazení vzhledu Vašich koberců. Výsledek poznáte pouhým okem. .

-    Vašemu koberci a sedačce tak navrátíme původní vzhled a zároveň budou hygienicky čisté.

-    Schnutí koberce trvá cca od 1 hodiny až do 8 hodin.

    Vše záleží na typu koberce, na jeho znečištění a na klimatických podmínkách v místnosti, kde je čištění prováděno.

       

  

         ·-  Koberec dle znečištění: od 25 – 35,- Kč/m2  

          -  Běžně znečištěný koberec v domácnosti 25,-Kč/m2

          -  Čištení sedaček ( mírné znečistění) : 120 kč,-/ sedací místo

          -  Čištění sedaček (silné znečištění) : 150 Kč,- / sedací místo

          -  Čištění křesel (mírné znečištění) : 160 Kč,- / ks

          -  Čištění křesel (silné znečištění) : 200 Kč,- / ks

          -  Čištění čalouněných židlí (mírné znečištění) : 50 Kč,- / ks

          -  Čištění čalouněných židlí (silné znečištění) : 60 Kč,- / ks

 

ČIŠTĚNÍ MATRACÍ

Čištění matrací pro všechny domácnosti a instituce jako jsou např. školky je našimi zákazníky velmi žádaná služba. Nechte si vyčištit vaše spací matrace extrakční nebo-li hloubkovou metodou a zkvalitněte tak svůj spánek. Pro čištění matrací využíváme značkové vysavače KARCHER, které společně s vysoce účinnýmy saponáty garantují důkladné vyčištění i hluboko usazené špíny a nečistot. Vaše matrace zbavíme nejen všech skvrn, zvířecích chloupků a hluboko usezeného prachu ale hlavně roztočů, kteří mohou velmi výrazně znepříjemnit váš spánek a to zejména lidí, trpící alergiemi. Zpříjemněte a zkvalitněte svůj spánek. Nechte si vyčistit vaše matrace profesionály naši úklidové firmy. Čištění matrací vám doporučujeme provádět minimálně 2x ročně. V případě, že trpíte alergií na roztoče, doporučujeme vám tento typ čištění provádět i 4x ročně.

čištění matrace (mírné znečištění) : 250 Kč,- / ks

čištění matrace (silné znečištění) :  300 Kč,- / ks

 

Čištění interiérů aut

Hloubkové čištění potahů aut, čištění autosedaček a autopotahů. Provádíme hloubkové čištění autosedaček. Čištění potahů automobilových sedaček je aplikováno mokrou cestou. Důležitou podmínkou po vyčištění autosedačky je důkladné vysušení a odvětrání auta. Stačí mít stažena okna na cca 2cm. Pokud tento postup nedodržíte, dojde k zapaření vnitřku automobilu. Na obrázku je zobrazen rozdíl po hloubkovém vyčištění autosedačky a pokojové sedačky. Výsledný čistící efekt je vždy pozoruhodný. Většina majitelů je po vyčištění autosedačky, křesla nebo čištění koberců  příjemně překvapena. Dále provádíme čištění autobusových sedaček. Toto čištění je časově náročnější z důvodu nalepených žvýkaček a jiných špatně odstranitelných nečistot.

Čištění automobilu: od 990,-Kč